Kolekcjoner motyli
Ogrodnik troszczył się o swoje eksponaty.
Motyle żyją przecież tak krótko, a on chciał patrzeć na nie już zawsze.
Zawsze…

Agenci Victor Hanoverian i Brandon Eddison dostają wezwanie na miejsce zbrodni. Odkrywają posiadłość otoczoną ogrodem, w którym więziono młode kobiety i okrutnie się nad nimi znęcano. Ich ciała pokryto tatuażami, tak by przypominały motyle, Jedna z nich, Maya, trafia do pokoju przesłuchań FBI. Jej zeznania mają pomóc w rozwikłaniu jednej z najbardziej niesamowitych spraw w historii agencji. Maya mówi o życiu w ogrodzie. Opowiada przerażającą historię Ogrodnika, brutalnego nadzorcy ogarniętego chorą obsesją. Im więcej dziewczyna ujawnia, tym bardziej agenci nie mogą oprzeć się wrażeniu, że znacznie więcej przed nimi skrywa.
Być może ogrodnik nie był największym złem, które czaiło się w tajemniczym ogrodzie, a uwięzienie nie stanowiło najwyższej kary dla przetrzymywanych w nim dziewczyn...

„Czasami historia potrafi tak mocno oddziaływać na wyobraźnię, że natychmiast zmienia sposób, w jaki patrzymy na coś na pozór niewinnego. W przypadku Milczenia owiec był to balsam. Tutaj są to motyle”.
Alison Dascho, Amazon

„To nie jest kolejna książka, w której syndrom sztokholmski nazywa się miłością. To niepokojąca, mroczna i niedająca się zapomnieć powieść, której nie będziecie w stanie odłożyć”.
Star Crossed Book Blog

„Ta historia mrozi krew w żyłach, a przy tym jest przepięknie opowiedziana. Idealna równowaga między pięknem i brzydotą”.
Emily May, The Book Geek
OPRAWA MIĘKKA, 400 STRON, FORMAT 135x205, ISBN 978-83-8075-279-5, PREMIERA 14.06.2017 , CENA DETALICZNA 39,90