AUTORZY
Rachel Abbott
Bestsellerowa autorka księgarni Amazon. Przez „Guardian ” została okrzyknięta „sensacją rynku e-wydawniczego 2012 roku”, natomiast „Observer” nazwał ją jednym z najgorętszych nazwisk branży. Autorka będzie gościem na Festiwalu Kryminału GRANDA, który odbędzie się w dniach 21-23 września 2018 r.
 
AUTORZY
Grzegorz Brudnik
Gdy miał zaledwie 13 lat, był świadkiem najtragiczniejszego wypadku drogowego w historii Polski. Od tego czasu gromadzi materiały dotyczące katastrof drogowych, kolejowych, morskich i lotniczych, interesując się nie tylko przyczynami i konsekwencjami tych zajść, ale także sposobami ich wyjaśniania.
 
AUTORZY
Robert Bryndza
Autor bestsellerów „Dziewczyna w lodzie” i „Nocny stalker”. Niedoszły aktor, który przed trzydziestką odnalazł w sobie pisarskie powołanie - od tego czasu sprzedano 2,5 miliona egzemplarzy jego powieści, które zostały przetłumaczone na 27 języków.
 
AUTORZY
Steve Cavanagh
Jego debiutancka powieść, „Obrona”, jest pierwszym thrillerem z serii powieści o Eddiem Flynnie, byłym oszuście, który, wykorzystując swoje niecodzienne talenty, zaczyna pracować jako prawnik
 
AUTORZY
M. W. Craven
 
AUTORZY
Ryszard Ćwirlej
Polski dziennikarz telewizyjny i pisarz. Twórca cyklu powieści kryminalnych, których akcja rozgrywa się w Poznaniu i innych częściach Wielkopolski. Autor powieści „Jedyne wyjście”.
 
AUTORZY
Max Czornyj
Rocznik 1989. Adwokat, praktykował prawo w Polsce i we Włoszech. Autor bestsellerowych serii o komisarzu Deryle oraz śledczych Langer i Rembercie, oraz thrillerów psychologicznych. Ponadto opublikował powieści na faktach o Rzeźniku z Niebuszewa i Edmundzie Kolanowskim.
 
AUTORZY
Sarah A. Denzil
Brytyjska pisarka tworząca thrillery psychologiczne i powieści fantastyczne dla młodzieży. Autorka „Milczącego dziecka”.
 
AUTORZY
Caite Dolan-Leach
Pisarka i tłumaczka. Wydane w 2017 r. „Martwe listy” to jej debiutancka powieść.
 
AUTORZY
Charlie Donlea
Autor „Dziewczyny z Summit Lake” i „Uprowadzonej". Miłośnik dzikiej przyrody, która zresztą posłużyła jako inspiracja dla jego debiutanckiej powieści.
 
AUTORZY
Vera Eikon
Autorka serii z Alanem Bergiem.
 
AUTORZY
Andreas Föhr
Doktor prawa, twórca scenariuszy filmowych - przede wszystkim jednak pisarz, którego książki były uwzględniane w rankingach bestsellerów SPIEGLA. Autor „Czarnego szlaku”.
 
AUTORZY
Ule Hansen
Pseudonim amerykańsko-niemieckiego duetu pisarzy. Razem napisali już kilka scenariuszy i książek non-fiction. „Kokony” są ich pierwszym thrillerem.
 
AUTORZY
Hubert Hender
Autor m.in. „Kolejności” i „Lęku". Mieszka i pracuje w Warszawie, ale związany jest z Jelenią Górą. Miłośnik literatury współczesnej i kolekcjoner książek.
 
AUTORZY
Krzysztof Jóźwik
Autor bestsellerowej "Klatki".
 
AUTORZY
Minka Kent
Autorka „Idealnego życia”
 
AUTORZY
Lars Lundholm
Autor powieści „Dobra dziewczyna. Morderstwa na Ostermalmie” i „Oddech smoka. Morderstwa na Sodermalmie”
 
AUTORZY
Paweł Majka
Autor powieści postapokaliptycznej „Berserk”
 
AUTORZY
Cody McFadyen
Autor „Cienia bestii” i „Oblicza śmierci”
 
AUTORZY
Raphael Montes
Autor „Dziewczyny w walizce” i „Sekretnej kolacji”
 
AUTORZY
Marcel Moss
Marcel Moss to pseudonim tajemniczego autora profilu ZWIERZENIE. Jego książki „Nie odpisuj”, „Nie patrz” i „Pokaż mi” podbiły listy bestsellerów i sprowokowały czytelników i internautów do gorących dyskusji na ważne tematy społeczne, takie jak przemoc fizyczna i psychiczna, „hejt” w Internecie czy samotność i anonimowość w sieci.
 
AUTORZY
Remigiusz Mróz
Gwiazda polskiej literatury popularnej, autor „Behawiorysty”, polecanego przez Tess Gerritsen, serii kryminalnej „Ekspozycji” i „Przewieszenia”, „Trawersu” i „Deniwelację”, a także „Wotum nieufności”, pierwszego tomu serii „W kręgach władzy”
 
AUTORZY
Jonathan Nasaw
Autor „Lęku pierwotnego”
 
AUTORZY
Maurycy Nowakowski
Autor powieści „Przypadek”
 
AUTORZY
Alek Rogoziński
Z wykształcenia filolog, z zawodu dziennikarz, z pasji kryminalista… to znaczy – twórca kryminałów.
 
AUTORZY
Neal Shusterman
Bestsellerowy autor serii „Żniwa śmierci”
 
AUTORZY
Marek Stelar
Autor kryminału „Niepamięć”
 
AUTORZY
G.X. Todd
Autorka „Obrońcy”, pierwszego tomu 4-tomowej serii postapokaliptycznej „Głosy”